Понеділок, 2018-12-17, 4:56 PM
Вітаю Вас Гость | RSS

Сайт Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Головна » 2017 » Травень » 10 » Переможці ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017 навчальний рік
9:20 AM
Переможці ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017 навчальний рік

КОМАНДА ШКОЛИ ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У ІІ (РАЙОННОМУ) ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

 

Войстрик Владислав, 11 клас              І місце біологія

                                                               І місце математика

                                                               І місце фізика

                                                               І місце хімія

                                                               І місце географія

                                                               ІІ місце правознавство

Мацола Вікторія, 10 клас                    ІІ місце укр.мова та л-ра

                                                              ІІІ місце географія

                                                              ІІІ місце зарубіжна л-ра

Мацола Анастасія, 7 клас                   ІІІ місце укр.мова та л-ра

Мазурик Єлизавета, 7 клас                 ІІІ місце фізика

                                                               ІІ місце хімія

Кеник Вероніка, 11 клас                     ІІ місце екологія

Войстрик Вікторія, 10 клас                 ІІІ місце правознавство

Лукашенко Дмитро, 10 клас               ІІ місце ІКТ

Фокша Олександра, 10 клас               ІІІ місце екологія

Кушнір Руслана, 10 клас                     ІІ місце математика

Смоквін Дмитро, 9 клас                     ІІІ місце біологія

Бескромна Валентина, 9 клас            І місце ІКТ

Андрюхін Євген, 8 клас                     ІІ місце історія

Карабан Анастасія, 8 клас                 ІІ місце хімія

Якушкіна Діана, 8 клас                      ІІ місце географія

Курбанов Максим, 8 клас                  І місце трудове навчання

Гребенюк Катерина, 7 клас              ІІІ місце математика

Павлова Аліса, 4 клас                        ІІ місце українська мова

Категорія: Кращі учні | Переглядів: 66 | Додав: Tatyana
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0