Понеділок, 2018-12-17, 4:56 PM
Вітаю Вас Гость | RSS

Сайт Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Головна » 2017 » Травень » 10 » РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У КОНКУРСАХ 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
9:16 AM
РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У КОНКУРСАХ 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Районний етап конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Кайряк Владислава – 9 клас – ІІ місце

Мацола Вікторія – 10 клас – ІІІ місце

Мацола Анастасія – 7 клас – ІІІ місце

Районний етап конкурсу знавців творчості Т.Г. Шевченка

Костенко Юлія - 6 клас – І місце

Мацола Анастасія – 7 клас – ІІ місце

Мацола Вікторія – 10 клас – ІІІ місце

Районний конкурс «Патріот»

Назарова Ольга – 11 клас – І місце у номінації  «Поезія» 

Районний конкурс до Дня захисника України «Сила нескорених у віках»

Назарова Ольга – 11 клас – І місце у номінації «Найкращий вірш».

Районний конкурс учнівської молоді, присвяченого Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими:

Мацола Вікторія, 10 клас – І місце у номінації «Лист ВІЛ-інфікованому другу»

Фокша Олександра, 10 клас –ІІ місце у номінації «Лист ВІЛ-інфікованому другу»

Назарова Ольга – 11 клас –І місце у номінації  «Поезія»

Районний етап фестивалю-конкурсу фольклорних колективів «Різдвяні канікули»:

Фольклорний колектив «Коляда» (керівник Лошакова А.А.) – І місце

Районний етап конкурсу учнівської творчості «На Святого Миколая творча іскорка палає!»

у номінації «Найкращий вірш Святому Миколаю»

Мацола Вікторія – 10 клас – ІІ місце  «А я усе ще вірю у дива»

Назарова Ольга – 11 клас – ІІ місце  «Послання Святому Миколаю»

Районний етап Всеукраїнської виставки творчих робіт «Український сувенір»:

Тицький Андрій – 4-Б клас – ІІ місце у номінації «Сучасний дизайнерський виріб»

Районний етап Всеукраїнської виставки творчих робіт «Новорічна композиція»:

Бухтяк Кирило – 4-Б клас – ІІ місце у номінації «Стилізована ялинка»

Районний конкурс учнівської творчості, присвячений пам'яті жертв Голодомору

Бескромна Валентина- 9-А клас - «Скорботна Україна-Мати» - І місце у номінації  «Малюнок»

Назарова Ольга  - 11 клас - «Страшне жахіття голодомору» - І місце у номінації  «Поезія»

Мацола Вікторія –  10 клас - «Трагедія Голодомору» - ІІІ місце у номінації «Поезія»

Войстрик Вікторія – 10 клас  «Поле пшениці гіркого хліба» - ІІІ місце у номінації  «Презентація».

Категорія: Кращі учні | Переглядів: 93 | Додав: Tatyana
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0